הפוסט שיגלה לכם את כל הסודות על השכרת מתנפחים!

מתכננים יום הולדת? אירוע? רוצים לשדרג אותו עם מתנפחים? בפוסט הבא תקבלו את כל המידע שתזדקקו לו כדי ליהנות ממתנפחים איכותיים שכורים.

מתקנים מתנפחים הם עולם שלם וקסום המציע אין ספור אפשרויות חוויה, צבע וגיוון. אך צריך לדעת על מה לשים את הדגש כאשר בוחרים חברה להשכרת המתנפחים.

לאילו אירועים מומלץ לשכור מתנפחים?

כל אירוע שאתם רוצים להפוך לחגיגה יקבל באהדה את המתנפחים. קיימים סוגים שונים של מתנפחים, חלקם אטרקטיביים יותר וחלקם קלאסיים יותר, אך בכולם האוויר בפנים עושה משהו ומחמם את האווירה.

מתנפחים לימי הולדת

בדור של היום אף אחד לא מסתפק במועט. הילדים צריכים חגיגה מיוחדת ולא יסתפקו בעוגה ובלונים. דרך פשוטה ונוחה להפוך את יום ההולדת לאטרקציה שילדים אוהבים זה להזמין מתנפחים. המתנפחים משתלבים היטב באווירת יום ההולדת. הקפיצות והמשחק במתנפחים יחד עם שירי יום ההולדת והאנרגיה שתתפזר ברקע יהפכו לכם את היום הולדת לאטרקציה שלא תשכח. לא אצל הילד ולא אצל האורחים.

מתנפחים לאירועים

בכל אירוע איכותי שמשתתפים בו גם ילדים, המתנפחים הפכו לסמל. הילדים עסוקים ונהנים בדבר שהם הכי אוהבים לעשות והמבוגרים שמחים לראות את הילדים נהנים. השילוב הנפלא שבין האווירה באירוע לצבעים הבוהקים שעל המתנפחים שואב את הילדים ואת המבוגרים שבשטח לעולם קסום משלהם. השילוב גורם להם לשחרר אנרגיות חיוביות בכמות לא מבוטלת.

מתנפחים ומתקנים נוספים למבוגרים

בעולם של היום הכל משוכלל יותר ואם יש מתנפחים לילדים יהיו מתקנים ברמה גבוהה יותר המיועדים למבוגרים. בינינו, מי לא אוהב להשתולל ולחגוג כמו ילד ולשכוח מכל דאגות החיים? היום כל מפיק אירוע יודע כאשר רוצים להפתיע, מזמינים מתנפחים גם למבוגרים. בדרך כלל מתקנים למבוגרים יהיו ממוקמים בחיק הטבע או בבריכה.

על אילו כללי בטיחות חשוב להקפיד בשימוש במתנפחים?

אם אתם רוצים להפיק את מלוא ההנאה מהמתקנים המתנפחים, כדאי שתקפידו על כמה כללי בטיחות. 

אם תקפידו על כל כללי הבטיחות, השימוש יהיה בטוח, ללא הפרעות מיוחדות.

למה כדאי לכם לשכור את המתנפחים לאירוע הבא שלכם ב "במבי השכרת מתנפחים"?

אצל במבי תמצאו כל מה שאתם צריכים באיכות, במגוון וברמת הבטיחות הגבוהה ביותר. במבי היא חברת מתנפחים גדולה בפריסה ארצית תוכלו להזמין אצלינו לכל מקום בארץ. אנו מתמחים בהפעלות אירועים, ימי

הולדת, ימי גיבוש ועוד במתנפחים. גם העובדה שמנכ"ל החברה עבר הכשרה לחינוך גופני במכון וינגייט והחברה מתמחה בהפעלות לגיל הרך, הופכת את הבחירה ב"במבי השכרת מתנפחים" לחכמה ומשתלמת יותר!

פנו עכשיו ל"במבי השכרת מתנפחים" והפכו את האירוע שלכם לחגיגה בלתי נשכחת!