אודותינו

חברת "במבי" הוקמה בשנת 2003 ע"י עפר בן דוד בוגר מכון ווינגיט לחינוך גופני, עם התמחות בגיל הרך.
החברה עוסקת בהפעלות ואירועים בפריסה ארצית, לימי הולדת, בר/בת מצווה, אירועי בריכה, אירועי חברה, סופי שנה, קייטנות, גיבושים, בתי ספר וגני ילדים. בנוסף החברה עוסקת בייצור והתקנת ציוד סנסומוטורי.
החברה עומדת בדרישות התקן הישראלי, בטיחות ללא פשרה.
 

איך חוגגים אירוע עם ציוד ההפעלות הכיף ביותר? 

כדי להפיק יום כיף למשפחה לחברים ולכל מי שמוזמן, צריך להתכונן. אי אפשר לקנות כמה בקבוקי שתיה מתוקה ולצפות שמזה יהפוך האירוע לכזה שלא ישכח. אומנם כולנו יודעים שכיף אפשר לעשות גם מכלום. אבל בשביל שיהיה אירוע מושלם בלי פשרות ובלי לחץ מארגון התוכנית, יש לכם במבי. אנחנו בבמבי הופכים כל אירוע עם ילדים לאירוע שלא ישכח. איך? יש לנו מתקנים, פעילויות וכל מה שילדים אוהבים. מה תרוויחו עם תחגגו את יום ההולדת של הילד שלכם עם במבי? קודם כל תתנו לילד שלכם יום הולדת מהסרטים. בנוסף, החוויה לא תשכח מהחברים ומשאר בני המשפחה. ואתם? אתם לא תצטרכו לעשות כלום חוץ מלשבת בצד ולרוות נחת.
 אז קדימה, מגיע לכם להכיר את הפעילויות שלנו.

לאילו גילאים מיועדות האטרקציות שלנו? 

האטרקציות שאנו משכירים לאירועים מתאימות לכל הגילאים. כלומר, לא כל אטרקציה מתאימה לכל ילד, אבל יש לנו מגוון רחב מאוד, חלק יתאימו לגיל הגדול יותר ואפילו לנערים המשתתפים ביום ההולדת וחלק לגיל הרך.

דוגמא לפעילות לגיל הרך, תוכלו להשכיר אצלינו חלקי ג'ימבורי שמהנים מאוד את הילדים הקטנים מגיל ההליכה ואפילו הזחילה ועד גיל ארבע, תלוי באופי הילד. לעומת זאת, תוכלו למצוא אצלינו מזרוני קפיצים מאוד מאתגרים שמתאימים לילדים גדולים ובעיקר לנוער הצעיר. בין לבין יש לנו הרבה פעילויות אמצע המתאימות יותר לגילאי חמש עד עשר.
חשוב לזכור שגם ילדים גדולים וגם ילדים קטנים יכולים להנות מכל דבר, זה תלוי לפי מצב הרוח, אופי המשפחה וכו'.

למה כדאי להשכיר פעילויות ליום הולדת? 

לא אמרנו שבכל יום הולדת שאתם חוגגים לילד, אתם צריכים להזמין פעילויות מושקעות כל כך, כמו אלו של במבי. אבל כשאתם רוצים להפתיע ובגדול, במבי זו הכתובת. יום הולדת עם הפעילויות של במבי היא מסיבה ברמה אחת ממעל כולם. כנסו לגלריית האתר שלנו ותבינו על מה אנחנו מדברים. מגוון הפעילויות שיש לנו להציע הוא רחב מאוד והוא יהפוך לילד שלכם יום רגיל של יום הולדת למשהו שזוכרים אותו עד מאה ועשרים.

מה עוד תמצאו בבמבי? 

חשוב שתדעו כי לבמבי יש עוד הרבה מה להציע לכם כדי להפוך את האירוע שלכם לאירוע מושלם. תוכלו למצוא אצלינו אביזרים משלימים כדי להפוך את זירת האירוע למקום של חוויה, ואווירה טובה. בתחום האוכל, בתחום המוזיקה ועוד.
נשמח להכיר אתכם ולהפוך את האירוע שלכם לאירוע שמח, מקפיץ ומלא אנרגיה בריאה! פרגנו לעצמכם אירוע שלא ישכח. כי אירוע עם במבי הוא אירוע שלא ישכח.

 

 

 

 

דילוג לתוכן